castorama - razem damy radę

Castorama - razem damy radę

EKSPOZYCJA NA NACZEPIE

Ekspozycja na naczepie

Podczas serii wakacyjnych imprez do każdego z miast zawita charakterystyczna ciężarówka Castoramy.

W jej składanej naczepie przygotowaliśmy setki inspiracji dla domu.

Na powierzchni 75 m² zaaranżowaliśmy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój. Wszystkie pokazowe pomieszczenia zostały wyposażone w oparciu o materiały i produkty dostępne w sklepach Castorama. Szczegóły zastosowanych rozwiązań przybliżą na miejscu wszystkim chętnym doświadczeni pracownicy sieci.

SCENA

Scena

Scena będzie centrum wydarzeń podczas wszystkich wakacyjnych eventów miejskich, które Castorama zorganizuje w te wakacje pod hasłem 20 lat razem

To tu pojawią się prowadzący, m.in. Rafał Rutkowski i youtuberzy z „5 sposobów na…”, którzy wraz z Castorama od lat przekonują Polaków, że dobre chęci i pomysły mogą w domu zdziałać cuda.

Na scenie pojawią się też zespoły, których muzyka uprzyjemni czas wszystkim uczestnikom wydarzenia. Odbędą się na niej również konkursy i na bieżąco będziemy relacjonowali akcje ze wszystkich stref, które Castorama przygotowała dla mieszkańców..

TORT URODZINOWY

Tort urodzinowy

W tym roku Castorama Polska obchodzi swój szczególny jubileusz.

Już od 20 lat pomaga klientom w różnych częściach kraju ulepszać ich domy. Z tej okazji, na imprezach nie może zabraknąć tortu urodzinowego.

Wszystkich gości, którzy odwiedzą pełną domowych inspiracji ciężarówkę Castorama, zaprosimy również na słodki poczęstunek. We wszystkich miastach tort urodzinowy Castoramy dostarczy sprawdzona, lokalna cukiernia.

STREFA EKSPERTA

Strefa eksperta

W strefie eksperta, pod okiem doświadczonych pracowników Castoramy, każdy z uczestników będzie mógł pogłębić swoją wiedzę oraz udoskonalić umiejętności praktyczne w zakresie majsterkowania, prac remontowych czy budowlanych.

Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w warsztatach, testach produktów dostępnych w sklepach Castorama oraz dowiedzieć się więcej na temat oferty firmy.

Prezentowane będą m.in. elektronarzędzia oraz farby. Goście będą mieli także szanse na sprawdzenie swoich umiejętności w licznych konkursach sprawnościowych. Do wygrania będą łącznie setki nagród.

STREFA RELAKSU

Strefa relaksu

Castorama od 20 lat podpowiada klientom m.in., jak na świeżym powietrzu stworzyć wymarzoną strefę relaksu.

Również podczas wydarzeń, które firma zorganizuje w te wakacje, uczestnicy wydarzenia będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia, korzystając z wygodnych zestawów mebli ogrodowych, dostępnych na co dzień w sklepach Castorama.

W przypadku upalnej pogody goście znajdą też schronienie przed słońcem pod jednym z parasoli. Na miejscu w strefie relaksu będą też pracownicy Castorama, którzy wszystkim zainteresowanym podpowiedzą, jak zaaranżować ogród i dopasować go do własnych potrzeb.

STREFA EKO

Strefa eko

Castorama na co dzień podpowiada swoim klientom, jak zmieniać swoje domy, by stały się bardziej ekologiczne.

Podczas wydarzeń nasi pracownicy będą również dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą na temat ochrony środowiska i zachęcą ich do działania w tym zakresie.

W strefie Eko przeprowadzimy m.in. warsztaty dla dorosłych i młodzieży z budowy farm okiennych/ogrodów wertykalnych. Przedstawimy również niecodzienną koncepcję domowej uprawy roślin jadalnych, w tym świeżych, ekologicznych warzyw, ziół i owoców, którą mogą wykorzystać nawet osoby, niedysponujące tradycyjnym ogrodem, tarasem czy balkonem. W tej strefie będzie można również spotkać autorów projektów, biorących udział w akcji Razem damy radę. W ramach tego programu, spośród 3 inicjatyw społecznych, mających wpływ na jakość życia w mieście, mieszkańcy wybiorą w głosowaniu najlepszą, która następnie zostanie zrealizowana przez Castoramę.

Do pobrania: Wertykalny ogród hydroponiczny - instrukcja budowy "krok po kroku".

MAJSTERKOWO

Majsterkowo

Castorama Polska chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją do majsterkowania również z najmłodszymi.

Zajęcia dla dzieci Majsterkowo od wielu lat odbywają się w sklepach Castorama oraz podczas wydarzeń specjalnych w całej Polsce.

W ich trakcie dzieci otrzymują szereg ciekawych, inspirujących informacji i nabywają wielu praktycznych umiejętności - uczą się m.in. sadzić rośliny, projektują i budują drewniane konstrukcje, malują na szkle, czy dekorują doniczki. Celem zajęć jest edukacja młodego pokolenia w zakresie wykorzystywania umiejętności manualnych, używania podstawowych narzędzi i praktycznego zastosowania wiedzy teoretycznej. Podczas zajęć rozwija się również wiedzę z zakresu ekologii. Dzięki uczestnictwu w Majsterkowie dzieci uczą się samodzielności i mają okazję przekonać się, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca. Każdy z uczestników warsztatów Majsterkowo otrzymuje pamiątkowy prezent.